ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -2,07. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

18.01.2016 9:40:28

PERLIČKY Z JEDNÁNÍ RADY PRAHY 2 DNE 18. 1. 2016 … aneb vítejte v novém roce!

PERLIČKY Z JEDNÁNÍ RADY PRAHY 2 DNE 18. 1. 2016 … aneb vítejte v novém roce!

Na programu 28 bodů a jedna informace. Kterak TOPka přišla o investice, akce, byty, zakládání akciovky… prostě takové ty dvojkové notoriety.

TOP 09 PŘIŠLA O INVESTICE!  Stále slabší bývalí kolegové zdá se, ustupují čím dál tím víc. Investice přebírá ODS (nesmějte se!).  I když možné je, že  v této konstelaci se z pudu sebezáchovy této oblasti vzdali dobrovolně.

APETIT PIKNIK LETOS OPĚT V GRÉBOVCE. Tentokrát 25. června. Kéž by se ta prima akce vrátila k původnímu konceptu výjimečnosti. Tohle monstrum, do kterého to přerostlo, s původním záměrem moc společného nemá. Ale to je jen moje soukromé povzdechnutí. I tak je to super akce, na které rozhodně nebudu chybět.

LODĚ NA VODĚ JEŠTĚ VĚTŠÍ A ÚNAVNĚJŠÍ? Tentokrát od 21. – 24. dubna na ploše více než 3000 m2. Takže Podskaláci, připravte se a v období od 17. do 26. dubna se přesuňte na chalupy…nebo si opět připravte pevné nervy. A my ostatní, kteří máme rádi náplavku, se prostě jen půjdeme projít jinam.

DŮM NA RAŠÍNOVĚ NÁBŘEŽÍ 48 ZA NECELÝCH 20 MILIÓNŮ – KDO Z VÁS TO MÁ? Pojďte bydlet k nám! Sleva 43%. Co víc dodat? Snad jen to, že v důvodové zprávě opět u cen nejsou m2. Tady velký palec dolů.

VYVOLÁVACÍ CENA SOUTĚŽE O VOLNÉ BYTY BUDE PRO ROK 2016 141 Kč/m2. Což je průměrná částka vysoutěženého nájemného dosažená pronájmem všech bytů v roce 2015.

PRVNÍ AUKCE VOLNÝCH BYTŮ 18. 2. 2016. Do aukce je zařazeno celkem 14 bytů. Jedenáct se bude soutěžit jednokolově, tři dvojkolově.

ZÁPIS DO MATEŘSKÝCH ŠKOL NA PRAZE 2 BUDE 6. A 7. DUBNA!

A jinak? Orgány pomalu rozjíždějí šetření členů koaličního spolku OSB, „ódeska“ má po víkendu, co si zaslouží. Na MHMP leží další stížnost na postup RMČ Prahy 2 od občanů. A stížnost, kterou Magistrát „zamázl“, vyhodnotilo příslušné Ministerstvo poněkud jinak…takže nebojte se, NUDA NEHROZÍ! Krásné mrazivé dny!

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama