Jaroslav Doubrava

  • S.cz
  • Ústí nad Labem
  • senátor
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 3,5. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

Dotaz

06.11.2016 12:40:47 - Jan Štrobl

Poděkování.

Pane senátore, chtěl bych Vám poděkovat za vaše normální názory, tolik důležité pro dnešní hloupou dobu. Hloupou říkám jenom podle posledních událostí kolem pana Bradyho a k podněcované nenávisti vlastními sdělovacími prostředky vůči vlastnímu prezidentovi. Nejsem žádný zemanofil, ale před státnickými kroky současného prezidenta se skláním. To ti dva předtím nikdy nedokázali (po r.1989), jenom figurky. Obrazně - pana Gotta také asi zrovna nemusím (nevím, nikdy jsem se s ním osobně nesetkal), ale jeho skladby mám vyloženě rád, rád jeho poslouchám a nahrávám si je k dalšímu poslechu. Rozumíte?
Vaše jméno si budu pamatovat po přečtení Vašich názorů. Je dneska málo lidí, kteří dokáží nezkresleně svůj názor vyjádřit, bez ohledu na politickou příslušnost. Vy citujete Wericha: "Když už člověk jednou je....atd." Já ocituji Johanna Wolfganga von Goethea: "Nikdo není tak beznadějně zotročený, jako ti, kteří falešně věří, že jsou svobodní."
Náš zpitomělý národ potřebuje lidi, jako jste Vy.

Odpověď

01.12.2016 11:10:50 - Jaroslav Doubrava
 Dobrý den. To já musím poděkovat za Váš názor na mou práci. Velmi si ho vážím. Plně souhlasím s tím, že ty trapné tanečky kolem Bradyho byly namířeny proti našemu řádně a národem zvolenému prezidentovi. Prezidentovi, pro kterého je vlastenectví stále platným pojmem, který dává, když ne na první, tak jistě ne jedno nejpřednějších míst. To je asi našim sluníčkářům nejvíc trnem v oku. Sdělovací prostředky? Hanba mluvit. Zejména ČT placená námi. Ta by přece měla především být objektivní a nestranná! Víme že není. Nevíme ale, jak je možné, že to kompetentní orgány nechtějí vidět a řešit. S výrokem Goethea plně souhlasím. Že jsme svobodní je jen falešný pocit. A bude hůř. Obávám se. Příjemné dny Vám přeji. Jaroslav Doubrava