Jaroslav Martinů

  • ODS
  • Pardubický kraj
  • poslanec
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 0,33. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

Dotaz

25.03.2019 14:46:00 - Od malička Pražan

Tvář ODS

Vyloučený Klaus není pravičák a podle mě má hodně blízko k Okamurovi jen je vzdělanější. Ale jeho cíl je stejný. Hlavně být ve středu zájmu. S jeho vyloučením problém nemám, ale zase bez něj jste dost nemastní a neslaní. Řada z vás je ve funkci dlouho, nějak u vás tak postrádám ten prvotní elán. A druhá věc, co mi vadí mnohem víc je, že vůbec nedokážete reagovat na změny, které se dějí. Přijde mi, že jste uzavřeni v nějaké Fialově bublině. Hajíte možná podnikatele, ale vůbec necílíte na nové voliče, které vám tak berou třeba Piráti a nové strany. Proč se nesnažíte s tím něco udělat? Proč jste se tak zakonzervovali? Myslíte, že třeba teď ve volbách ODS obhájí všechny své mandáty? Já dost pochybuji.

Odpověď

15.05.2019 10:26:24 - Jaroslav Martinů
Vážený pane,

ano, Vašemu názoru rozumím, není ojedinělý a podobné názory slýchávám častěji. Přesto ale věřím, že současná ODS má celou řadu velmi kvalitních lidí a to na všech úrovních.

Samozřejmě platí a to obecně, že u části členů a funkcionářů může docházet k jisté únavě, nicméně tento aspekt postihuje i další a to nejen politické subjekty.

Ve vší úctě k Vašemu názoru si nemyslím, že nedokážeme reagovat na změny, které se dějí. Musím ale souhlasit, že naše dravost a především elán a nadšení by mohlo být větší, a že v této oblasti máme co napravovat.

I tak jsem si ale jistý, že ODS má na české politické scéně pevné místo, a že včas dokážeme reagovat na všechny výzvy dnešní doby. Budu velmi rád, pokud se toto mé, relativně dobré hodnocení promítne do dobrého volebního výsledku ODS v evropských volbách.

Děkuji za Vaše podněty a jsem s pozdravem.

Jaroslav Martinů