Jindřich Pilc

  • Svobodní
  • mimo zastupitelskou funkci
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -0,6. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

17. 12. 2015 0:36:55

Ministr zdravotnictví zpopelnil právo na majetek

Ministr zdravotnictví zpopelnil právo na majetek

Komunistický ministr zdravotnictví z ČSSD pokračuje ve snahách dřívějšího komunistického ministra zdravotnictví z TOP 09.

Zákon má zakázat kouření v restauracích a například také reguluje cenu nealko nápoje v porovnání s cenou piva a tím porušuje vlastnická práva, protože právo na majetek znamená právo nakládat s majetkem podle vlastního rozhodnutí majitele.

Útok proti vlastnictví se kamufluje ochranou zdraví. Jako kdyby snad někdo vláčel ubohé trpící nekuřáky do zakouřené hospody. Tak ať tam nelezou!

Předseda TOP strany vypadl z role simulování pravicové opozice a tento komunistický útok proti majetkovým právům byl připraven podpořit.

Vládnoucí politici se chovají jako feudální vládci, majitelé všeho. Tito feudální vládci chtějí chovat obyvatelstvo jako dobytek a proto mají ambice diktovat lidem, jak mají nakládat se svým tělem a se svým životem a se svým majetkem.

Každého člověka jmění se musí hájiti, a kdo se cizího jmění dotýká, kdo do cizího jmění sahá, jest komunista! Jen majitel sám právo má se svým jměním dle své vůle nakládati a každé míchání se do toho odjinud jest komunismus!“ – Karel Havlíček Borovský

Jedině důsledné respektování práva na majetek zachrání naši společnost a civilizaci a zastaví už probíhající pád do propasti barbarství.

autor je místopředseda krajského sdružení Svobodných v Ústeckém kraji a nekuřák
 
vyšlo na blog.idnes.cz

Studie Liberálního institutu o zákazu kouření v restauracích:
Kouření v restauracích, práva nekuřáků a legitimita státních zásahů


Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama