Jiří Čunek

ANO křesťanským hodnotám
  • KDU-ČSL
  • Vsetín
  • senátor
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 0,17. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

11.05.2021 5:34:00

Velké vítězství rozumu nad hnilobou hodnot

Velké vítězství rozumu nad hnilobou hodnot

Komentář na facebookovém profilu k zákazu politických a náboženských protestů na olympiádě v Tokiu

 Relativně v tichosti proběhlo rozhodnutí Mezinárodního olympijského výboru, které na olympiádě v Tokiu zakazuje politické a náboženské protesty. Tedy všechna ta poklekávání a další módní gesta, která dnes vídáme ve sportu. Lze to považovat za velké vítězství rozumu nad hnilobou hodnot lidí ovládající média!

Toto rozhodnutí bylo přijato na základě rozsáhlé ankety mezi sportovci. V ní se většina vyjádřila, že jim tato gesta vadí. Přitom otevřeně se tomu postaví málokdo. Média by z nich udělala rasisty! Jaký je to rozdíl proti kritice a obviňování našich fotbalistů, když najdou odvahu a odmítnou pokleknout na podporu Black Lives Matter. Něčeho, co se nás absolutně netýká!

Každý národ má své hodnoty a tradice, které má chránit a držet se jich. Jsem rád, že MOV nepodlehl devastující a sebezničující kampani některých vyspělých států a jejich médií, které se staví proti přirozeným zákonům přírody a popírají, že existují různé lidské rasy a barvy kůže. Dokonce, že existují rozdíly mezi mužem a ženou.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama