Jiří Čunek

ANO křesťanským hodnotám
  • KDU-ČSL
  • Vsetín
  • senátor
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 0,18. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

24.07.2021 18:20:00

Všímám si, jak postupuje naše evropská legislativa

Všímám si, jak postupuje naše evropská legislativa

Komentář k schválení práva na obranu se zbraní

 Právo bránit sebe i jiné se zbraní za splnění zákonných podmínek. To přináší změna Ústavy, kterou schválil Senát. Rád bych vysvětlil, proč jsem tento zákon podpořil i já.

Všímám si, jak postupuje naše evropská legislativa. Stále více práv bere normálním, většinovým občanům a upřednostňuje různé menšiny, a tedy jejich ochranu nad zbytkem společnosti. Vidíme to i v Americe ve věci Floyda, kdyby to byl běloch, který by byl kriminálník a zemřel po zásahu policie, tak ten policista zcela určitě nedostal 22,5 roku. A pokud se něco, podle mne nesprávného děje v Americe, a pak se to začne dít v Evropě, tak se to zcela jistě přenese i k nám.

Proto jsem podpořil tuto změnu ústavního zákona. Aby právo bránit sebe bylo silné a nemohlo být jen tak mainstreamem a společenskou objednávkou médií zpochybňováno.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama