Jižní Město - náš domov

  • JM-ND
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -3. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

16.06.2015 8:08:18

NENECHME SI TO LÍBIT!!!

NENECHME SI TO LÍBIT!!!

Vyzývám všechny sportovní kluby, které provozují svou činnost na Jižním Městě, pracují s malými dětmi a jsou opomíjené v grantových řízeních, aby mě kontaktovaly, a společně jsme se pak pokusili tlačit na Radu MČ Praha 11 k zjednání nápravy.

Jako zastupitel MČ Praha 11 za Jižní Město – náš domov mohu tlumočit vaše názory přímo na jednáních zastupitelstva a můžeme tak společně bojovat proti těm, kteří před svým zvolením slibovali spravedlnost, transparentnost a slušnost při rozdělování peněz do sportu na Jižním Městě. Realita je však jiná. Podporovány jsou především kluby, které vstupovaly do voleb s HPP 11 jako SOS Háje nebo FC Háje, jejíž zástupci byli okamžitě po volbách dosazeni do sportovní komise a svým oddílům začali rozdávat peníze, které jsou určeny všem.

Apeluji na všechny zástupce sportovních klubů a oddílů: NENECHME SI TO LÍBIT!!!

Mgr. Dalibor Mlejnský, zastupitel Prahy 11 za Jižní Město – náš domov

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama