Kamil Sedláček

  • SPR-RSČ Miroslava Sládka
  • mimo zastupitelskou funkci
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 4,26. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

29.01.2017 15:56:54

Český misionář byl v Súdánu odsouzen ke dvaceti letům vězení

Český misionář byl v Súdánu odsouzen ke dvaceti letům vězení

Jak se muslimové přizpůsobují křesťanům v jejich zemi

  

Velmi zajímavý článek nám dnes přinesly Novinky cz, https://www.novinky.cz/zahranicni/svet/427826-cesky-misionar-byl-v-sudanu-odsouzen-ke-dvaceti-letum-vezeni.html

Krásný a poučný příklad pro všechny,  pokud tento křesťanský misionář  kterého jistě vyslala církev do této země dělal jistě něco dobrého pro ty skutečně nejpotřebnější. Problém je v tom, že dobro, dělal v zemi, kde převládají muslimové a dělal to ve jménu křesťanského Boha. Důsledkem je jeho pronásledování a odsouzení muslimy, kteří jsou u nás prezentováni jako mírumilovní ,které  musíme  chránit a přijímat mezi sebe. Myslím, že doma by se našlo dost prostoru, pro konání dobra a bez rizika.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout