Karel Schwarzenberg

Do voleb s úsměvem
  • TOP 09
  • Hlavní město Praha
  • poslanec
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -1,43. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

23.02.2011 12:35:00

Do krajských voleb jdeme se „Starosty“

Do krajských voleb jdeme se „Starosty“

Vztah TOP 09 a hnutí Starostové a nezávislí zatím upravuje smlouva z poloviny roku 2009. Ta se však krajských voleb, jež za rok a půl proběhnou, již netýká.

„TOP 09 si velmi cení dosavadní spolupráce s hnutím Starostové a nezávislí a považuje ji za velmi úspěšnou. Proto jsme se dnes jednomyslně rozhodli, že budeme do krajských voleb vstupovat společně. Byl bych rád, kdyby kandidátní listiny zahrnovali na předních místech osobnosti z obou uskupení,“ okomentoval usnesení Předsednictva TOP 09 předseda Karel Schwarzenberg.

Vztah TOP 09 a hnutí Starostové a nezávislí zatím upravuje smlouva z poloviny roku 2009. Ta se však krajských voleb, jež za rok a půl proběhnou, již netýká.

„Těsné spojenectví se Starosty a nezávislými je pro TOP 09 prioritní. Propojuje celostátní politickou rovinu s rovinou krajskou a komunální, což považuji za nesmírně přínosné,“ doplnil 1. místopředseda strany Miroslav Kalousek.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout