Karel Schwarzenberg

Do voleb s úsměvem
  • TOP 09
  • Hlavní město Praha
  • poslanec
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -1,49. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

2. 9. 2020 21:33:53

Poprvé od dob Václava Havla se mnou politika opravdu pohnula

Poprvé od dob Václava Havla se mnou politika opravdu pohnula

Komentář na facebookovém profilu k projevu předsedy Senátu pana Miloše Vystrčila na půdě Národní univerzity Chengchi na Tchaj-wanu

Vzácně se odhodlávám k tomu, abych pochválil politického konkurenta z jiné politické strany v naší zemi. Ale musím říci, že z projevu předsedy Senátu pana Miloše Vystrčila, který pronesl na půdě Národní univerzity Chengchi na Tchaj-wanu jsem byl nadšený.

Já bych řekl, že to je poprvé od dob Václava Havla a jeho projevů v Capitolu ve Spojených státech nebo například v Bratislavě, kdy se mnou politika opravdu pohnula. Byl to výborný, osobní projev, v němž bylo řečeno vše a nebylo v něm nic zbytečného. Klaním se panu předsedovi a blahopřeji mu. Tento projev by si měl přečíst každý Čech.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama