Komunistická strana Čech a Moravy

  • KSČM
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 2,67. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

27.01.2023 4:31:00

Další podraz na lidi z dílny Fialovy vlády

Další podraz na lidi z dílny Fialovy vlády

Komentář na facebookovém profilu k návrhu ministerstva financí na pokutu za předčasné splacení hypotéky.

 Vzali jste si hypotéku a rádi byste své závazky splatili co nejdřív? Pak si připravte pěkných pár tisíc navíc! Ministerstvo financí ČR předložilo návrh, který by se dal nazvat "malá domů bankám - opět z kapes občanů".

A nemyslete si, že banky v době krize chudnou a podobné zákony potřebují: Raiffeisenbank 89%, Komerční banka 51 %, Česká spořitelna 39 %, Moneta 42 %, ČSOB 23 % - to je meziroční nárůst zisku pěti českých bank. Celkem ke třetímu čtvrtletí vydělaly 52 miliard korun zisku.

Přesto ale tahají za vládní a parlamentní nitky a snaží se obyčejné lidi ještě víc vyždímat. Nově tu máme výše zmíněný návrh na pokutu za předčasné splacení hypotéky.

Kolik peněz ještě bude naše peněženky stát asociální vláda Petra Fialy?

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama