Ladislav Okleštěk

  • ANO 2011
  • Olomoucký kraj
  • poslanec
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 0,95. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

19.02.2018 5:34:00

Podnikatelé jsou motorem naší společnosti

Podnikatelé jsou motorem naší společnosti

Podnikatelskou soutěž vyhrál muž, který vybudoval Farmak.

Majitel olomouckého Farmaku Jiří Žák se stal vítězem dvanáctého ročníku klání o nejlepšího podnikatele regionu. Ocenění převzal ve čtvrtek 15. února v rámci slavnostního vyhlášení výsledků v Divadle na Šantovce. Soutěž spolupořádá Olomoucký kraj.

„Jsem dojatý, toto ocenění je oceněním celé firmy a všech mých spolupracovníků, kteří se mnou FARMAK dvacet pět let budují,“ svěřil se Podnikatel roku 2017 Olomouckého kraje Jiří Žák.

Podnikatel roku je nejprestižnější světovou soutěží podnikatelů, která byla založena v roce 1986 ve Spojených státech. Jejím cílem je vyzdvihnout osobnosti, které mohou být vzorem pro začínající podnikatele.

„Lidé, kteří vybudovali velké firmy nebo jsou úspěšní i v menším podnikání, jsou motorem naší společnosti. Těší mě, že v našem kraji máme spoustu šikovných podnikatelů a jsem rád, že i díky této soutěži jim za jejich skvělou práci můžeme poděkovat,“ uvedl Ladislav Okleštěk, hejtman Olomouckého kraje.

Klání je koncipováno jako mezinárodní, proto jsou kritéria, podle nichž jsou posuzováni jednotliví účastníci, v každé zemi srovnatelná. Vítěze vybírá nezávislá porota složená především z předešlých vítězů. Dnes je soutěž pravidelně vyhlašovaná už téměř v 60 zemích světa a na šesti kontinentech.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout