MUDr. Jan Marušiak, PhD.

kandiduje na 3.místě za TOP 09 v Libereckém kraji do PS
  • TOP 09
  • mimo zastupitelskou funkci
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -2,89. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

15.11.2016 10:50:00

Zeman si pospíšil s pozváním Trumpa do ČR

Zeman si pospíšil s pozváním Trumpa do ČR

Poté, co prezident Zeman blahopřál s radostí novému prezidentovi USA, pospíšil si i s pozváním Trumpa do ČR.

Dopis, který po všech stránkách splňoval znaky Zemanem jindy opovrhované politické korektnosti, ba neobsahoval ani žádné bonmoty, hulvátské či machistické výroky, kterými by u Donalda zabodoval - byl přesto obsahem delší než je zvykem. Bylo to tak proto, že se náš prezident neopomněl Trumpovi pochlubit, že mu vyjadřoval podporu již před jeho zvolením, jako jeden z mála evropských prezidentů. Hujerovy švestičky sice nepřibalil ale se skromností sobě tak vlastní se neopomněl pochválit jako Ivánek z Mrazíku.

No. Od časů TGM a restartu nadšení pro Havla byly vztahy USA a ČR nadstandardně dobré. Je tedy vlastně dobře, že jsou Zeman a Trump "ze stejného těsta", uhněteného do podoby hlav států podobnými lidmi. No tedy - rozdíly bychom jistě našli, že :-) - ale co jiného, než politická korektnost nám brání je zde nevyjmenovat? Ve člunu na kačáku asi spolu jezdit nebudou a tak si snad alespoň první dámy politicky korektně zalichotí, že to jedné druhé dnes "moc sluší" a že "je dneska pěkně".

MUDR. JAN MARUŠIAK

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama