MUDr. Jiří Mašek

  • ANO 2011
  • Královéhradecký kraj
  • poslanec
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 3,29. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

29.05.2023 18:14:00

Bek na školství pouze ukazuje, v jaké personální vyprázdněnosti STAN je

Bek na školství pouze ukazuje, v jaké personální vyprázdněnosti STAN je

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k ministru školství Mikuláši Bekovi.

 Zdravím všechny,

dobře si vzpomínám na toho muže, když nám tady po revoluci vedl Hradec. Měl jsem ho rád, byl mi sympatický. Potom se to začalo měnit, ledacos pokazil, a nakonec odešel se zahanbením kvůli skandálu kolem hlavního architekta města.

A dnes nám bude kázat … neuvěřitelné. 

Jak je vidět, tenhle člověk se neztratí, vždy si nějakou pozici najde, a to že je za STAN jen dokazuje, v jakém morálním marasmu jsme! Považoval jsem Beka za nevhodného ministra pro evropské záležitosti a vůbec si myslím že tento úřad nepotřebujeme.

Naprostá zbytečnost.

To že Bek přešel na školství pouze ukazuje, v jaké personální vyprázdněnosti STAN je.

Zoufalost.

Na jeho místo přišel náš již zmíněný Dvořák z Hradce a zaujal ministerský post na naprosto nepotřebném ministerstvu. STAN skutečně nemá štěstí na své figury ve vysokých funkcích. To je prostě fakt! 

A tenhle pán, nám nyní bude kázat o kampaních pro EU jak je skvělá a jak bude Síkelu tlačit na eurokomisaře. Svět se zbláznil.

A když už tady ten pán hovoří o kampaních, rád bych připomenul, že předvolební kampaň koalice, byly jen sliby, lhaní a dnes koalice bohužel vede tento stát do bankrotu.

Podvodně slibovali, lhali, aby získali voliče, no a dnes po volbách?

Každý si může porovnat sliby s realitou, nebo spíš musí.

A většina lidí to již pociťuje.

Nemám rád drsné řeči, ale pokud nelze za daných okolností zrušit dnešní podobu EU, tak je alespoň třeba, aby voliči do EU v roce 2024 jednali přesně naopak, než tvrdí Dvořák.

Prostě pokud možno nevolit nikoho z koaličních pěti hrabošů!

Tečka!

Jména Farský, Síkela a podobní výtečníci ze STANu opravdu dobré jméno ČR v EU neudělají.

A vůbec tam nepatří!

Obávám se, že z původních ideálů EU už moc nezbylo, protože všechny ideálů zničili bruselští úředníci a Zelení fanatici. Bohužel tak to je a je to smutné. EP se zcela utrhl ze řetězu a místo toho, aby v něm odrážely názory a požadavky členských zemí, naopak národní vlády musí plnit pokyny Bruselu.

Tohle pane Dvořáku opravdu prohlubovat NECHCENE!

Brusel se pomalu stává novým Kremlem a předpokládám, že si brzy schválí definitivu a doživotní mandáty, aby je lidé nemohli odvolat. Prostě model Rusko/Čína/KLDR.

A ještě dodám, Váš šílený nápad, že by měl dělat ministr Síkela eurokomisařem … je více než k smíchu, leda snad, že by škodil celé Evropě jedním metrem.

Všiml jste si, do jakého marasmu nás dostal?

Asi ne že?

Svatá prostoto, to zase máme ve vedení státu materiál.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama