MUDr. Jiří Mašek

  • ANO 2011
  • Královéhradecký kraj
  • poslanec
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 3,49. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

24.04.2024 11:17:00

Dvojí metr na utajované informace

Dvojí metr na utajované informace

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k nakládání BIS s utajovanými informacemi

 Pokud je v ČR provedena úprava utajovaných informací a provedena jejich klasifikace zákonem o utajovaných skutečnostech, poté již nerozumím tomu, jak se s těmito utajovanými informacemi zachází.

V posledním období se poněkud standardním způsobem stává, že ředitel BIS Koudelka v režimu důvěrné nějaké informace „pustí“ poslancům na výborech a komisích a ti to spolehlivě vykecají do médií.

Média tyto informace pustí ve veřejnoprávních sdělovacích prostředcích a následuje snaha o ověření informací. Samozřejmě, že původce informace BIS tyto informace odmítne potvrdit, a proto následuje řada spekulací o těchto informacích.

Nevím, zda je to ku prospěchu či neprospěchu vnitřní bezpečnosti, nebo se jedná o zpravodajskou hru bezpečnostní služby, jejíž cíl mi není znám, v každém případě existuje dvojí metr na utajované informace.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama