MUDr. Martin Gregora

  • TOP 09
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -0,05. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

Dotaz

04.09.2013 14:51:01 - Markéta Hrubá

předčasné volby

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na pár věcí. Budete i vy znovu kandidovat? V čem vidíte váš (osobní!) přínos v poslední vládě? Proč vyčkáváte (strana) s představením kampaně do příštího týdne? Nepřijde vám, že je pravice oproti levici pozadu, čím to? Přitom máte máslo na hlavě. Já osobně jsem také vaší vládou zklamána, ale levici nevěřím a nechci ve vládě KSČM. Zatím to ale vypadá, že jde do voleb sama-nejde vidět! A ještě jeden dotaz. Prý chcete sázet v kampani především na boji proti prezidentovi. Nemyslíte si, že vám to může více uškodit? Nejsem jeho volič, na druhou stranu jich má dostatek …Předem děkuji za případné odpovědi, Hrubá

Zajímá Vás také odpověď na tento dotaz? Podpořte dotaz tlačítkem níže a my Vám odpověď zašleme na e-mail. Nicky uživatelů, které zajímá odpověď budou zobrazeny níže.

Prozatím dotaz nikdo nepodpořil. Buďte první! .)

Odpověď

05.09.2013 15:32:40 - MUDr. Martin Gregora
Vážená paní Hrubá,

přínos TOP 09 za uplynulé volební období vidím především v tom, že se v době hospodářské recese podařilo snížit deficit veřejných rozpočtů, což jen málokdo ocení dnes, věřím však, že v budoucnosti se mnozí takoví najdou. Po celou dobu svého poslaneckého působení jsem se snažil pomáhat Strakonicku, odkud pocházím. Byl jsem také spoluautorem několika pozměňovacích návrhů, především k zdravotnickým zákonům. Ano, v těchto volbách znovu kandiduji.

Nemyslím si, že to, že jsme s kampaní "pozadu", je ke škodě věci. Naopak, mnohdy delší kampaň ztrácí svůj efekt. TOP 09 je přesvědčena, že postupy, které do politiky zavádí Miloš Zeman, nejsou v souladu s tradicí parlamentní demokracie a nejsou v žádném případě pro dobro naší země. Proto zvolená strategie není jen účelovým výběrem, jak se proti někomu za každou cenu vymezit, ale skutečnou snahou nahlas upozornit, že je třeba usilovat o návrat parlamentu - Poslanecké sněmovny jako klíčového hráče v rámci rozložení sil tak, jak ho vymezuje Ústava ČR.

S přáním všeho dobrého

Martin Gregora