MUDr. Mgr. Ivan Langer

  • ODS
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -2,38. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

13.01.2016 10:48:00

Poslušní přitakávači žádají diskusi. Nadšení hostitelé chtějí vyhošťovat...

Poslušní přitakávači žádají diskusi. Nadšení hostitelé chtějí vyhošťovat...

Komentář exministra vnitra Ivana Langera v rámci jeho Událostí, komentářů:

IUK: "Ženy jsou lokomotivami dějin"

Nebýt tragických silvestrovských událostí (nejenom) v Německu, jsme i nadále drceni v "eurocorrectness brainwashing mincer".

Jsou to opět ženy, které hýbou dějinami:

1. Mlčící média se omlouvají za zamlčování.
2. Nadšení hostitelé chtějí vyhošťovat.
3. Poslušní přitakávači žádají diskusi.
4. Neposlušní poldové odhalují fakta.
5. Teoretičtí teoretici připouštějí reálnou realitu.

Federica Megherini sice (kromě Luboše Zaorálka) nadále objímá Jasira Arafata a děkuje České republice za její realistický přístup k "migraci".
Naštěstí není každá žena lokomotivou dějin...

Poznámka redakce IUK:
"Já jsem velký skeptik vůči integračnímu potenciálu drtivé většiny lidí, kteří přicházejí právě z toho geoprostoru, z kterého přicházejí, protože základ integrace je tolerantnost vůči svému okolí a okolí vůči mně. A tolerance vychází mimo jiné také z náboženské tolerance. My jsme schopni žít v liberálně demokratické společnosti mimo jiné proto, že ať jsme římský, řecký katolík, ať jsme evangelík, buddhista, hinduista nebo nevěřící, máme všichni stejná práva a neupíráme nikomu jeho právo věřit či nevěřit. Ti, kteří přicházejí a jsou vyznavači islámu, tento elementární předpoklad tolerance v sobě nemají. A protože jsem muž, který miluje svoji ženu a ví, že skutečnými lokomotivami dějin byly ženy a ne revoluce, jak pravil Vladimír Iljič Lenin, tak pokud nezmění svůj náhled na ženy, pokud jim nepřiznají všeobecné rovné volební právo, dokud je nebudou respektovat jako plnohodnotné občany a součást společnosti, je v kombinaci s tou náboženskou intolerancí integrace prakticky vyloučena."

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama