ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -0,81. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

13.06.2013 17:35:00

Magistrát nikdy žádnou smlouvu s Janouškem nepodepsal

Magistrát nikdy žádnou smlouvu s Janouškem nepodepsal

Prohlášení poslance ODS Pavla Béma k razii Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu ve vládních budovách.

ČTK vydala zprávu, podle které si policie vyžádala na pražské radnici smlouvy uzavřené s Romanem Janouškem. Buď tisková kancelář vědomě překrucuje fakta, nebo zveřejňuje nepravdivé, neověřenéa nesmyslné informace. Magistrát hlavního města Prahy nikdy žádnou smlouvu s Romanem Janouškem neuzavřel, neexistuje tedy kontrakt, který by policie mohla požadovat a tím pádem ani získat.

Tato informace je velice snadno dostupná a ověřitelná. Je snad základem novinářské práce zvláště u veřejnoprávní tiskové agentury poskytovat pravdivé a relevantní zprávy. Předpokládám, že ČTK své senzační tvrzení uvede na pravou míru a bude se nadále řídit ověřenými fakty.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama