MUDr. Raduan Nwelati

  • ODS
  • Mladá Boleslav
  • senátor
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -1,12. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

1. 4. 2020 16:47:00

Budeme trestat ty, co porušují pravidla a ohrožují zdraví nás všech

Budeme trestat ty, co porušují pravidla a ohrožují zdraví nás všech

Komentář na facebookovém profilu k nezodpovědnému chování některých spoluobčanů.

Byl zřízen mobilní správní tým pro správní rozhodnutí ve zkráceném řízení na místě. Abychom mohli vážné přestupky řešit ihned na místě i u těch, kteří s pokutou od MP nebo policie ČR nesouhlasí, bez toho, abychom je museli následně a s odstupem zvát ke správnímu řízení na Magistrát.

Před chvilkou mě ředitel MP informoval o tom, že tento tým byl využit v případě několika zahraničních dělníků z agenturních pracovníků, kteří neměli ochranné roušky, sdružovali se na veřejném prostranství ve vícepočetných skupinkách než dva. Takto budeme pokračovat a budeme trestat ty, co nedbají na nařízení a porušují pravidla a tím ohrožují zdraví nás všech.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama