MUDr. Roman Sýkora, Ph.D., MHA

  • REAL
  • mimo zastupitelskou funkci
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -3. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

13.06.2017 9:57:32

Realisté Karlovarského kraje zahájili svou činnost

 Realisté Karlovarského kraje zahájili svou činnost

Nová politická strana Realisté má již své zastoupení v Karlovarském kraji. V květnu zahájil svou činnost Karlovarský realistický klub.

Hlavními úkoly karlovarských Realistů je vstup do společenské a politické diskuze s prosazováním základních realistických pravidel a volebního programu. Volební program i zásadní myšlenky a postoje Realistů jsou založeny především na podpoře konzervativních hodnot, jako jsou národní zájmy, rodina, bezpečnost a podpora poctivě pracujících lidí a jejich svobodného rozhodování při důrazu na osobní odpovědnost. Politická strana Realisté byla založena ekonomem, politologem, komentátorem a publicistou Dr. habil. Petrem Robejškem, který je v současnosti jejím mentorem.

Předsedou Karlovarského realistického klubu byl zvolen Tomáš Ševčík a místopředsedy Ing. Alena Botlíková a Libor Haas. V současnosti karlovarští Realisté připravují předvolební kampaň pro říjnové volby do Poslanecké sněmovny České republiky a věnují se náboru nových členů, podpoře a rozvoji dalších místních realistických klubů v Karlovarském kraji. Dalšími významnými členy Realistů v Karlovarském kraji jsou MUDr. Roman Sýkora, Ph.D., který je koordinátorem Realistů pro Karlovarský kraj, Ing. Martin Lojda jako tajemník Karlovarského realistického klubu a MUDr. Vladimír Vurm, který se věnuje zejména oblasti zdravotnictví a především lázeňství.

Více informací na www.realiste.cz

30. 5. 2017

Karlovy Vary

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout