MUDr. Vít Ulrych

místopředseda Kontrolního výboru města Pardubice
  • KDU-ČSL
  • Pardubice
  • městský radní
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -1,33. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

18.04.2017 10:37:52

Na další dva roky předsedou okresní organizace KDU-ČSL Pardubice

Na další dva roky předsedou okresní organizace KDU-ČSL Pardubice

Dne 31.3.2017 se v Pardubicích uskutečnila okresní konference okresní organizace (dále OK) KDU-ČSL Pardubice.

 V úvodu pozdravili delegáty konference regionální zástupci pozvaných politických stran z okresu Pardubice – Ing. Michaela Matoušková, MPA z hnutí STAN, Mgr. Karel Haas z ODS, Leoš Malina, DiS z ČSSD a Ing. Michal Sláma z TOP 09. Ing. Helena Dvořáčková z hnutí ANO se omluvila z pracovních důvodů. Zásadní projev týkající se celostátní a krajské politiky přednesl vicehejtman Pardubického kraje Ing. Roman Línek, MBA.  Jako host se jednání zúčastnila MUDr. Drahomíra Peřinová za hnutí Nestraníci a lídr pro volby do Poslanecké sněmovny PČR v Pardubickém kraji Mgr. Marek Výborný.

Tato konference byla zároveň volební. Předsedou okresní organizace byl opět jednohlasně v tajné volbě zvolen MUDr. Vít Ulrych, 1. místopředsedou Ing. František Weisbauer, dalšími místopředsedy Mgr. Marie Hubálková, Ing. Mgr. Zdenka Kumstýřová a Ing. Petr Netolický, dále bylo zvoleno dalších 16 členů okresního výboru. Za delegáty celostátního sjezdu KDU-ČSL, který se bude konat 27. - 28. května 2017 v Praze, byli zvoleni MUDr. Vít Ulrych, Ing. František Weisbauer a Ing. Zdenka Kumstýřová.

Dlouholetá předsedkyně okresní organizace Hana Demlová uvedla: „Znala jsem všechny předsedy KDU-ČSL od roku 1989. Všechny jsem respektovala, ale pouze Josefa Luxe jsem hodnotila a vážila si nejen jako politika, ale i jako státníka a vizionáře. Nynější předseda Pavel Bělobrádek mne všemi svými kroky přesvědčuje, že z něj roste osobnost stejných kvalit a cílů.“

„Jsem rád, že na naši okresní konferenci přijeli skoro všichni pozvaní představitelé politických stran se kterými spolupracujeme buď na komunální nebo krajské úrovni. Právě okresní, u někoho oblastní či regionální organizace politických stran s okresní působností by měly být a jsou spojovacím článkem mezi obcemi a krajem. Při prosazování společných zájmů je třeba spolupracovat bez ohledu na politickou příslušnost,“sdělil František Weisbauer.

Staronový předseda a přední kandidát pro volby do Poslanecké sněmovny PČR v Pardubickém kraji Vít Ulrych řekl: „Děkuji za důvěru všem členům a delegátům z naší okresní organizace Pardubice. Udělám vše pro úspěch naší společné kandidátky s hnutím STAN, věřím, že v našem kraji získáme dva mandáty.“

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama