MUDr. Vít Ulrych

místopředseda Kontrolního výboru města Pardubice
  • KDU-ČSL
  • Pardubice
  • městský radní
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -1,33. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

19.02.2017 15:04:52

Nominační konference KDU-ČSL pro volby do PS Pardubický kraj

Nominační konference KDU-ČSL pro volby do PS Pardubický kraj

Křesťanští demokraté učinili první významný krok k posílení svého výrazného postavení na politické mapě Pardubického kraje. Na nominační konferenci, která se konala 10. února v Pardubicích, určili v tajné volbě pořadí kandidátů KDU-ČSL.

Lídrem kandidátky byl zvolen v tajné volbě ředitel pardubického gymnázia Mozartova Marek Výborný, na druhém místě figuruje onkolog Vít Ulrych a na třetím místostarosta Ústí nad Orlicí Michal Kokula.

Po definitivním potvrzení spolupráce KDU-ČSL a STAN budou následovat jednání o finální podobě kandidátky. Rodící se tým má ambice vytvořit jednu z klíčových sil v naší politice a výrazně promluvit do povolebního uspořádání po podzimních volbách.

Zdroj: http://www.vitulrych.cz

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama