MUDr. Zdeněk Fink

1. místopředseda Hradeckého demokratického klubu
  • BPP
  • Královéhradecký kraj
  • krajský radní
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 1. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

26.01.2021 12:18:00

Od února budou zubní pohotovost poskytovat také jednotliví zubní lékaři

Od února budou zubní pohotovost poskytovat také jednotliví zubní lékaři

Od února bude zubní pohotovost na Hradecku poskytovat nejen Fakultní nemocnice Hradec Králové.

Od začátku února dojde ke změnám v provozu zubní pohotovosti na Hradecku. Zubní pohotovost nebude zajišťovat výhradně Fakultní nemocnice Hradec Králové, ale také jednotliví zubní lékaři ve svých ordinacích na správním území Hradce Králové. Ve zbylých částech kraje zůstává zubní pohotovost beze změn.

„Od února tohoto roku nebude stomatologická pohotovost na Hradecku poskytována pouze ve Fakultní nemocnici Hradec Králové. V konkrétní dny bude zubní pohotovost poskytována zubními lékaři přímo v jejich ordinacích. V těchto termínech bude centrální pohotovost v areálu FN HK uzavřena. Jednotlivé termíny uvádíme na webové stránce krajského úřadu. Mimo uvedené termíny bude stomatologická pohotovost poskytována ve Fakultní nemocnici Hradec Králové, jak byli pacienti dosud zvyklí.“ uvedl radní pro zdravotnictví Zdeněk Fink.

V Královéhradeckém kraji je pohotovostní služba v oboru zubní lékařství zajištěna v deseti oblastech kraje: Hradec Králové, Nový Bydžov, Rychnov nad Kněžnou, Jičín, Dvůr Králové n. L., Trutnov, Vrchlabí, Jaroměř, Náchod a Broumov.

Ambulance zubní pohotovosti ve Fakultní nemocnici Hradec Králové se nachází v přízemí přístavby budovy Stomatologické kliniky, budova č. 11. Přístup je označen zvláštními ukazateli.

Telefonní kontakt: 495 832 101

Ordinační doba:

• všední dny: 16.00–21.00

• sobota, neděle, svátky: 8.00–19.00

V případě stomatologické pohotovosti sloužené mimo areál FN HK, tedy ve vlastních ordinacích lékařů, může docházet ke změnám. Data uvedená v tabulce jsou platná k 1. únoru 2021. Pro přesnější informace o případných změnách sledujte webové stránky krajského úřadu ZDE.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama