MUDr. Zdeněk Fink

1. místopředseda Hradeckého demokratického klubu
  • BPP
  • Královéhradecký kraj
  • krajský radní
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 1,06. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

20.06.2015 13:17:00

Prodej tepelného hospodářství opatovické elektrárně? Nepřipadá v úvahu!

Prodej tepelného hospodářství opatovické elektrárně? Nepřipadá v úvahu!

Reakce města na nabídku Elektráren Opatovice ve věci majetkového vstupu do společnosti Tepelné hospodářství Hradec Králové.

Vedení města Hradec Králové reaguje na nabídku společnosti Elektrárny Opatovice, která vyjádřila zájem o majetkový vstup do městské společnosti Tepelné hospodářství Hradec Králové. Ve zmíněné nabídce považuje společnost Elektrárny Opatovice za reálné zaplatit za 100% podíl v Tepelném hospodářství Hradec Králové v závislosti na stavu aktiv společnosti až 500 milionů korun.

„Po jednání se zástupci poslaneckých klubů zastupitelstva města a s ohledem na veřejná vyjádření některých dalších zastupitelských klubů nepřichází v současné době prodej podniku Tepelné hospodářství Hradec Králové, a. s., za nabízenou cenu v úvahu. Za nabídku Vám děkuji a těším se na další spolupráci města s Elektrárnami Opatovice, které si osobně, a to jak s ohledem na cenovou politiku, tak s ohledem na sponzorské aktivity vůči našemu městu, velmi vážím,“ uvádí Zdeněk Fink, primátor města, v dopise adresovaném vedení společnosti Elektrárny Opatovice.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama