MUDr. Zdeněk Hřib

  • Piráti
  • Hlavní město Praha
  • primátor
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -2,44. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

16.5.2022 9:36:00

Začíná oprava století, oprava Barrandovského mostu

Začíná oprava století, oprava Barrandovského mostu

Komentář na facebookovém profilu k opravě Barrandovského mostu.

 Vážení Pražané a návštěvníci Prahy, začíná oprava století, oprava Barrandovského mostu. Sepsal jsem vám proto 5 tipů, jak ji bez velkých obtíží co nejlépe zvládnout.
  1. Pokud můžete, vyhněte se mostu a okolí v prvních 10 dnech. Začátek oprav bude nejnáročnější, dokud si vše nesedne a řidiči si nezvyknou na omezení a objízdné trasy.
  2. Využijte veřejnou dopravu. Je posílená a preferenční buspruhy na Strakonické umožňují rychlou cestu i v koloně.
  3. Jeďte podle navigace i na známých trasách. Navede vás nejrychlejší cestou s ohledem na aktuální situaci, která může být proměnlivá.
  4. Vyražte na cestu s předstihem, než začne dopravní špička, nebo naopak později.
  5. Jestli máte práci, která umožňuje homeoffice, využijte toho.

Barrandovský most je nejvytíženější most v České republice. Denně přes něj projede kolem 144 000 aut. Opravit ho bez omezení proto není možné. Udělali jsme ale maximum, aby se opravy dotkly Pražanů co nejméně. Most jsme nechali z větší části průjezdný, vždy se bude opravovat jen pár pruhů. Soutěžili jsme také zakázku s ohledem na rychlost oprav. Opravy navíc budou probíhat z velké části přes léto, kdy je intenzita dopravy v Praze nejmenší.

Přesto vám moc děkuji za trpělivost, pochopení a spolupráci.

Věřím, že je naším společným cílem, aby byl Barrandovský most bezpečný a dobře nám sloužil. Proto ho nenecháme dál chátrat jako naši předchůdci, ale opravíme ho.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama