Příjmy
Já bych řekla, že většina lidí v ČR nemá ani ten průměrný příjem, ale spíš podprůměrný. Jestli jsou pro vás tito lidé prioritou, co s uděláte s tím, aby jejich příjmy a životní úroveň byly lepší? Zatím jsme se toho od vás kromě kritiky jiných moc nedočkali.
Zajímá Vás také odpověď na tento dotaz? Podpořte dotaz tlačítkem níže a my Vám odpověď zašleme na e-mail. Nicky uživatelů, které zajímá odpověď budou zobrazeny níže.
sochorar, mamlas, Otěcko, Gabriela Šťastná, , jfav, Mezek Franta, Mezek Franta, silverA, Jana_H, stockl, sujíra, Rebel Dandy, optimista70, smid, babicb, mikinekprema




