MVDr. Pavel Bělobrádek, Ph.D., MPA

originální osobnost, konečně,jako každý člověk
  • KDU-ČSL
  • Královéhradecký kraj
  • poslanec
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -0,06. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

9. 12. 2019 14:35:00

Nejsem předseda a za KDU-ČSL nemluvím

Nejsem předseda a za KDU-ČSL nemluvím

Komentář na facebookovém profilu k urážlivým projevům Miroslava Kalouska během jednání Poslanecké sněmovny

 Moc některým lidem nerozumím. Když nás M. Kalousek urážel a pomlouval, nelíbilo se mi to. Když to dělají jemu, kritizuji to také a říkám, že nové vedení topky to snad vezme za jiný konec. Co je na tom špatného? Nebo když to dělal on, bylo to v pořádku a jemu, když se dělá to samé, je to blbě? Já tedy myslím, že špatně to je v obou případech a ne že on je OK a Piráti ne. Protože to komplikuje jednání.ráti stejně spolupracovat nechtějí, co už deklarovali.

Naposledy jsem v rozhovoru v MfD řekl, že jít SAMOSTATNĚ JE až poslední řešení. A JAK JSEM PSAL, SNAD TO MARKÉTA PŘEKLENE. Mirek všechny pozurážel a to mu určitě lze odpustit. Ale ne zapomenout. Jestli jste schopen dělat byznys s někým, kdo Vás pomlouvá a nikdy to nepřizná, tak jste frajer. Naprosto nechápu, jak chytří lidí vůbec nerozumí tomu, co jsem napsal. Že MK jen sklízí bouři, kterou sám zasel. Že je stejný jako pan Michálek. A že on na to už snad nebude mít vliv, aby možná spolupráce neskončila kvůli němu.

V době našeho vstupu do vlády se o Stb A. Babiš soudil. Navíc ho akceptoval prezident a premiér. Na rozdíl od M. Kalouska jsem přiznal, že, že to byla chyba a dnes bych do takové vlády nešel. A TAKY JSEM TO UKÁZAL V PRAXI.

A jeho kritiku vlády s AB nemyslím, MK všechny pomluvil a pozurážel. Jde o jiné a starší věci. Týká se to nejen nás v jiných kauzách 2009-2019. Ale i Piráty, ODS a STAN. To, co dlouhodobě dělal, samozřejmě poškodilo vztahy k němu od kolegů z jiných stran. Taky v TOP09. A já doufám, že už nebude ve vedení topky figurovat a nové předsednictvo topky bude slušnější.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama