ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 1,44. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

01.06.2017 13:35:39

Jak je možné, že auto převáželo nezákonně civilistu?

Jak je možné, že auto převáželo nezákonně civilistu?

Komentář poslance Marka Černocha z facebookového profilu.

V supermoderním policejním voze BMW i8, který v noci na úterý havaroval na Brněnsku, seděl kromě policejního řidiče i Vladimír Kruliš, zástupce šéfa hradního protokolu. Ministr vnitra Chovanec k této věci uvedl, že rozhodně není co tajit. Musím se proto ptát, proč nám zatím k této události nic neřekl? 

Nejasnosti, které tento případ provázejí mi totiž přijdou naprosto neuvěřitelné. Do dnešního dne například nevíme, kdo tento policejní vůz řídil nebo zda řidič požil před jízdou alkohol. Policie snad musí vědět kdo seděl za volantem vozu v době nehody. Jak je možné, že auto převáželo nezákonně civilistu? Z jakého důvodu byl použit tento služební vůz pro jízdy s civilistou v nočních hodinách?

A jak je vůbec možné, že tisková mluvčí Policie ČR poskytuje evidentně mylná tvrzení.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama