Marek Vokšay

  • ČS
  • mimo zastupitelskou funkci
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 1,29. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

30.03.2011 13:14:24

Žijeme ve světě mediálních lží a manipulací !!!

Žijeme ve světě mediálních lží a manipulací !!!

Bohužel je to tak. Celé lidstvo je obelháváno a manipulováno médii tak, jak si přejí politici a mocní , ovládající současnou lidskou populaci a civilizaci.

A je zcela jedno, jestli jsou to média západní, východní, evropská, americká, asijská nebo blízkovýchodní ...... všechna pracují na objednávku.

Nejpřesvědčivější svědectví jsem zatím viděl na videu v rozhovoru s bývalým dopisovatelem německé veřejnoprávní televize ARD - ZDF, specialistou na blízký východ, Christophem Hörstelem.
Praktiky médií, management teroru, blízký východ, válka v Afgánistánu, Íráku, a další témata jako náboženství a blízkost křesťansví a islámu, politických zájmů USA atd... všechna tato témata jsou na videu detailně rozebrána.... můžete sami zhlédnout zde

O manipulaci s fotografiemi a videem v agentuře Reuters v případě informací o konfliktu mezi Izraelem a Palestinci se také všeobecně ví.

O tom, jaká mediální masáž a propaganda provází právě probíhající konflikt v Libyi, kde vojska NATO místo mírového zajištění bezletové zóny provádějí intervenční válku a bezostyšně tak porušují rezoluci OSN. Nejvyšší představitelé Pentagonu sice netuší proč do Libye poslali umírat své vojáky, ale prý je to baví a moc se jim to líbí .... :-( důkaz zde

To naopak francouzský zakomplexovaný führer velmi dobře ví proč válku v Libyi rozpoutal ..... viz. zde

 

No, a nakonec jsme svědky neskutečné manipulace i u nás v ČR.  Dnes jsem zahlédl titulek v tomto znění :

SANEP: Češi spojenecký útok v Libyi podporují

...... nemohl jsem tomuto titulku uvěřit, protože v mém okolí neznám člověka, který by válečné akce v Libyi podporoval , a tak jsem si článek přečetl. A nestačil jsem se divit , když jsem našel tyto údaje :

průzkum společnosti SANEP byl proveden ve dnech 24. – 29. března 2011 na vybrané skupině 10.691 dotázaných, kteří představují reprezentativní vzorek obyvatel ČR ve věku 18-69 let. Celkově se průzkumu společnosti SANEP zúčastnilo v rámci respondentního panelu 200 tisíc registrovaných uživatelů 25.438 dotázaných.Statistická chyba u uvedené skupiny obyvatel se pohybuje v rozmezí +-1,5%. Kontrola daného vzorku byla provedena triangulační datovou metodou.

Více jak dvě třetiny respondentů (77,8%), kteří představují reprezentativní vzorek domácí populace, sledují aktuální dění v Libyi

Názor, že situace v Libyi byla natolik vážná, aby si vyžádala koordinovaný vojenský zásah spojenců v čele s Francií či USA, zastává 43,7% dotázaných.

S přijetím rezoluce RB OSN č. 1973 k Libyi, která dovoluje spojencům mimo jiné užít všech nutných prostředků, včetně vojenských, k ochraně libyjského civilního obyvatelstva, vyslovilo souhlas 49,7% dotázaných.


Nadpoloviční většina respondentů (53,9%) je však proti tomu, aby Česká republika, byť člen NATO, jakýmkoliv způsobem podpořila vojenskou kampaň “Odyssey Dawn“, která byla pod dočasným vedením spojenců, jež budou v jejím vedení vystřídáni Severoatlantickou aliancí.

Výrazná většina dotázaných respondentů (70,1%) se staví proti přímé a aktivní účasti České republiky ve vojenských akcích na území Libye vedených proti Muammaru Kaddáfímu.

Musím tedy konstatovat : !!! Ze žádných uvedených údajů, které SANEP zveřejnil nevyplývá nic, z čeho by bylo možno relevantně a pravdivě zdůvodnit název článku. Nikde průzkum neodhalil, že by i jen nepatrná většina respondentů souhlasila zásahem mezinárodních sil proti režimu plukovníka Kaddáfího. Uváděné nadpadesátiprocentní údaje odhalují občany, kteří sledují situaci, a kteří se staví proti přímé a aktivní účasti ČR ve vojenských akcích !!!

Mám tedy chuť se ptát : Co a kdo dal redaktorům jakéhokoli média ( v tomto případě se jedná o redaktory serveru "První zprávy" ) právo lhát veřejnosti a zveřejňovat informace, které tvrdí, že Češi podporují zásah v Libyi ? Údaj 49,7% respondentů, kteří údajně vyslovilo souhlas s rezolucí RB OSN, pro užití všech nutných prostředků k ochraně obyvatelstva , takové právo rozhodně nikomu nedává. Kde vzala průzkumová agentura tu odvahu a drzost zveřejnit takové závěry a manipulovat veřejným míněním ? 43,7% ani 49,7% prostě nikdy není a nebude většina !

Už nejsme manipulováni jen kvůli volbám, ale kvůli naprosto všemu, i kvůli válkám v jiných zemích, kvůli mocenským zájmům Francie a internetovým humanitárním bombometčíkům, kteří hrají reálné a kruté války jako počítačovou hru. Opravdu bych si přál mít alespoň chvíli tu moc, abych mohl všechny ty "hrdinné" humanitární válečníky poslat do první linie v plné polní.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout