Marek Vokšay

  • ČS
  • mimo zastupitelskou funkci
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 1,29. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

Dotaz

11.10.2013 21:55:19 - 789

Odvaha

Vážený pane Vokšaji, když jsem začal psát články proti zlodějsky předraženým církevním restitucím, vrhala se na mne smečka křesťanů s urážlivými a nenávistnými reakcemi, bylo vidět, že by láskyplní křesťané nejraději opět dělali pogromy na ty, co jim stojí v cestě k mamonu. (Vtípky, které dřevo nejlépa hoří, autodafe atd. Vy jste se mne nebál zastat, odkud pramení Vaše odvaha?
Děkuji Viktor Vereš

Odpověď

15.10.2013 10:05:35 - Marek Vokšay
 :-D .... já vážně nevím jak mám odpovědět.  Prostě jsem přesvědčen, že zákon o vyrovnání majetku s církvemi je jen další domluvená zlodějina a já takové lumpárny bytostně nesnáším. Jak sám víte, sám jsem na toto téma napsal několik článků, jeden dokonce někdo okopíroval a  podepsal pod něj novináře Klímu. Lidé ty články čtou a častokrát se mi můj článek vrátil mailem od lidí, kteří si ho skupinově přeposílají. 
Jsem přesvědčen o tom, že proti podobným lumpárnám je třeba bojovat a bránit jim. Opravdu neuvažuji v takových případech jestli je k tomu potřeba nějaké odvahy .... prostě tak jednám automaticky. Stejně automaticky se stavím po bok tomu, kdo bojuje za stejnou věc- tedy i Vám. Někdo mi napsal, že jsem rebel a idealista  .... možná to tak  je ;-).
Přeji hezký den, mv