Martin Hladík

  • ODS
  • mimo zastupitelskou funkci
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -2,72. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

13. 8. 2014 8:56:11

ODS kandiduje do 17-ti zastupitelstev na Třebíčsku

ODS kandiduje do 17-ti zastupitelstev na Třebíčsku

Občanská demokratická strana podala za Oblastní sdružení ODS Třebíč celkem 17 kandidátních listin do zastupitelstev obcí, městysů a měst.

 Občanská demokratická strana podala za Oblastní sdružení ODS Třebíč celkem 17 kandidátních listin do zastupitelstev obcí, městysů a měst. Z měst kandiduje ODS v Třebíči, Moravských Budějovicích, Jemnici, Jaroměřicích nad Rokytnou a Hrotovicích, z městysů jsou to Okříšky, Heraltice a Budišov. Březník, Dukovany, Kněžice, Kozlany, Litovany, Myslibořice, Pozďatín, Rouchovany a Výčapy pak doplňují celkový počet kandidátek za obce.

„Oproti minulým komunálním volbám jsme zaznamenali pokles v podaných kandidátkách, ale nevnímám to nijak dramaticky,“ říká manažer třebíčské oblasti Martin Hladík, a doplňuje „v roce 2010 jsme podali 24 kandidátních listin, nyní je to 17“.

Oproti předchozím rokům je však znát, že se nám kandidátní listiny rozšířily o nestraníky. Většinou se však jedná o lidi, se kterými spolupracujeme, jsou to naši dlouhodobí příznivci a podporovatelé. O mandáty v zastupitelstvech se za Občanskou demokratickou stranu uchází 222 kandidátů. 

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama