Mgr. Barbora Kořanová

  • ANO 2011
  • Plzeňský kraj
  • poslankyně
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 2,03. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

31.07.2021 21:22:00

Pirát sponzoroval ekologické extrémisty

Pirát sponzoroval ekologické extrémisty

Komentář na facebookovém profilu k Pirátům, ekologickému extrémismu a sponzorování.

 DALŠÍ MLADICKÁ NEROZVÁŽNOST U PIRÁTŮ

Těchto pirátských “mladických nerozvážností” už bylo podle mne skutečně dost. Pirátský radní v Praze Adam Zábranský se chtěl pochlubit, že podporuje neziskové organizace. Vůbec mu nevyčítám, že podporuje například Konsent nebo Romská stipendia, ale co takové radikální ekologické hnutí?

Cituji z článku: “Někteří uživatelé si všimli, že Zábranský sponzoroval také radikální ekologické hnutí Extinction Rebellion. To je známé svými akcemi, při nichž například blokuje silnice nebo obsazuje významné instituce. Koncem června se o tom mohla přesvědčit také Česká národní banka, jejíž vchod hrstka aktivistů na několik desítek minut zneprůchodnila.”

Skutečně chceme někoho takového v čele Ministerstva pro místní rozvoj? Ke slovu se dostanou ekologičtí aktivisté a v této zemi nepostavíte už ani kolnu na zahradě. 

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama