Mgr. Bc. Pavla Golasowská, DiS.

  • KDU-ČSL
  • Moravskoslezský kraj
  • poslankyně
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 0,01. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

15.01.2021 19:14:00

Očkování a registrace seniorů - totální chaos

Očkování a registrace seniorů - totální chaos

Komentář na facebookovém profilu k očkování.

Očkování a registrace seniorů - totální chaos... Jak již bylo zveřejněno, klíčovými faktory pro očkování jsou věk, zdravotní stav a pracovní zařazení. Na základě těchto kritérií jsou lidé bodově ohodnoceni v rámci tzv. rizikového skóre. Čím vyšší bodové skóre, tím dříve bude mít dotyčný nárok na očkování.

První na řadu tedy přijdou nejstarší a nejzranitelnější z nás a to lidé ve věku nad 80 let a klienti domovů pro seniory a dalších sociálních a zdravotních zařízení včetně léčeben dlouhodobě nemocných. V České republice žije cca 420.000 obyvatel nad 80 let. Zacˇi´na´me tedy ocˇkovat seniory 80+. Co kdyzˇ senior 80+ nemá mobil, ani telefon a nebo nerozumí internetu??Otázky, na které vládní činitelé nemají odpovědi.

Další fakt je ten, že bohužel hned po pár minutách kvůli velkému zájmu při zahájení registrace systém nefungoval správně a s ním padl i web Ministerstva zdravotnictví ČR. Lidé se desítky minut marně pokoušeli registrovat. Další negativní zprávou je to, že dostupné termíny byly také hned pryč. Proto pevně věřím, už kvůli našim nejzranitelnějším, že bude celý systém opět brzy funkční.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama