Mgr. Bc. Vít Rakušan

  • STAN
  • 1. místopředseda vlády
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -2,57. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

Dotaz

19.06.2024 10:23:52 - Libuše Jízdná

podáte rezignaci pane ministře Rakušane

Pane ministře obhajujete neobhajitelné. Po skutečnostech, které se veřejnost dozvěděla prostřednictvím MF dnes je na místě vaše rezignace. To, že policisté přišli na fakultu a šli jen do prvního patra, dál je to nezajímalo, i když už měli povědomost o tom, že hledaný je vrah, a ten se skutečně nacházel ve čtvrtém patře, kde se připravoval na masakr. Proč policie nenechala vyklidit fakultu a proč z fakulty odešla. Těch proč je hodně a zatím na ně nemáme odpověd. Od vás a ostatních slyšíme, že vše bylo v pořádku a policie případ odložila. Rezignace to je to jediné, co se od vás čeká. A já se ptám, skončíte ve funkci ministra vnitra, děkuji za odpověd.

Zajímá Vás také odpověď na tento dotaz? Podpořte dotaz tlačítkem níže a my Vám odpověď zašleme na e-mail. Nicky uživatelů, které zajímá odpověď budou zobrazeny níže.

jeepee, Zbynek, ejet3, soudna1, Kunamila, Nezlomný, tomsik1, Marymary, hrad, Milan Straňava, ken3ny, mamasa, Rebel Dandy, Halifax, Nelinka Zelinka, Pawlac, Hagrid, Borisvij, známka, Ergates, mil391, kenyrts, -*/čtenář, Julie., mosh, dubisko, velinak, Sokolik, Olouš, jan1415, Trafika, Vasa, Životní zkouška, Majka01, RS89, Jiso, bretis, Cojetidotoho, gabrielhrubý, vladan2, OlgaN, babicb, marssa, Pafik

Odpověď

Tento dotaz čeká na zodpovězení.