Mgr. Bohuslav Sobotka

  • ČSSD
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -1,76. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

20.08.2017 18:56:00

Nemůžeme rozdělovat malý a velký holocaust

Nemůžeme rozdělovat malý a velký holocaust

Předseda vlády Bohuslav Sobotka uctil položením věnce v neděli 20. srpna 2017 památku obětí na místě hromadného hrobu v místech bývalého romského tábora v Hodoníně u Kunštátu. V letošním roce je to 74 let od vypravení transportu mužů, žen a dětí z tá

„Dnes si připomínáme památku těch, kteří nepadli jako vojáci v boji, ale těch, kteří zemřeli kvůli kruté nacistické ideologii. Stejně jako nemůžeme zlo rozdělovat na malé a velké, nemůžeme rozdělovat ani malý a velký holocaust. Oběti tábora v Hodoníně u Kunštátu, nebo oběti tábora v Letech má na svědomí stejná zločinná ideologie, kterou slyšíme ve jménech Terezín, Osvětim, Treblinka, Sobibor a další,“ uvedl předseda vlády Bohuslav Sobotka.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout