Mgr. Daniel Herman

  • KDU-ČSL
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -0,03. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

9. 5. 2016 21:28:00

Ministr Herman se zúčastnil natáčení druhého dílu oblíbené české pohádky

 Ministr Herman se zúčastnil natáčení druhého dílu oblíbené české pohádky

V ateliérech České televize na Kavčích horách se v sobotu dotáčely interiérové scény pohádky Anděl Páně 2, kterou režíruje Jiří Strach.

 Přátelské pozvání k nahlédnutí do kuchyně filmařů velmi ocenil Daniel Herman, který během natáčení obdivoval skvělou práci herců a celého sehraného tvůrčího týmu. Pokračování oblíbené pohádky, která si získala srdce dětí i dospělých diváků, umožnil svou podporou také Státní fond kinematografie.

„Na natáčení pohádky jsem poprvé. Jako nesmírně důležitou vidím podporu právě takových projektů, které rozvíjejí českou filmovou tradici pohádkového žánru a cílí na dětského diváka,“ prozradil ministr kultury Daniel Herman.

V druhém dílu milované pohádky - podobně jako v tom prvním - jsou spojena pozemská dobrodružství anděla a čerta s nebeskými rituály. V hlavních rolích příběhu, který se odehrává v adventním čase, se opět setkáme s oblíbenou dvojicí – andělem Petronelem a čertem Uriášem v podání Ivana Trojana a Jiřího Dvořáka. Petronela s Uriášem čeká řada překážek a dobrodružství, díky nimž objeví to, co má skutečnou cenu, a to nejen pro lidi: lásku, přátelství a schopnost i ochotu pomoci druhému v nouzi.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout