Mgr. Daniel Herman

  • KDU-ČSL
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 0. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5
20.09.2017 21:16:00

Ministr Herman navštívil vernisáž výstavy Baroko v českých zemích

Ministr Herman navštívil vernisáž výstavy Baroko v českých zemích

V doprovodu staré barokní hudby souboru Canacolo Musicale byla včera za účasti ministra kultury Daniela Hermana slavnostně zahájena interaktivní výstava pro děti a dospělé s názvem Baroko v českých zemích.

 Výstava je umístěna v pražském Clam-Gallasově paláci, nádherné barokní stavbě, jejímž architektem byl Johann Bernhard Fischer z Erlachu. Až do 15. října 2017 zde na návštěvníky budou čekat architektonické modely a zajímavé artefakty. Součástí instalací budou také interaktivní prvky pro děti.

Výstava je součástí projektu Hravý architekt věnovaného popularizaci architektury na mezinárodní úrovni, a to nejen mezi dětmi, které v rámci letošního, již pátého ročníku věnovaného baroku, měly za úkol nakreslit některou z barokních památek v jejich zemi.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.

Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout