Mgr. Daniel Herman

  • KDU-ČSL
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -0,08. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

09.06.2014 16:14:13

Náměstek Miroslav Rovenský má mou plnou důvěru a podporu

Náměstek Miroslav Rovenský má mou plnou důvěru a podporu

Prohlášení ministra kultury Daniela Hermana k článku Mladé fronty DNES z pátku 6.6. 2014 pod názvem „Vyšší dotace pro náměstkův soubor“ a „Barokní tahanice o dotace vyhrál náměstkův soubor“

Ministr kultury Daniel Herman v souvislosti s množícími se dotazy týkající se uvedeného článku prohlašuje, že náměstek Miroslav Rovenský má jeho plnou důvěru a podporu. Ministr Herman neshledává v uměleckých aktivitách pana Rovenského žádný střet zájmů s jeho výkonem funkce náměstka ministra kultury.

O poskytnutí dotace  v oblasti profesionální klasické hudby pro rok 2014 rozhodla příslušná komise Ministerstva kultury v prosinci 2013 ještě za minulého ministra, přičemž pan Miroslav Rovenský byl jmenován do funkce náměstka ministra kultury až s účinností od 1. února 2014.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout