Mgr. Daniel Herman

  • KDU-ČSL
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -0,03. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

6. 11. 2014 11:46:00

Naše budoucnost je ve společném evropském domě

Naše budoucnost je ve společném evropském domě

Ministr kultury Daniel Herman si připomněl s bavorským ministerským předsedou Horstem Seehoferem 25 let od pádu železné opony.

V pondělí si ministr kultury Daniel Herman připomenul s bavorským ministerským předsedou Horstem Seehoferem na česko-německé hranici 25. výročí pádu tzv. železné opony.

Setkání, na kterém ministr zastupuje předsedu vlády ČR, se zúčastnili i další významní političtí reprezentanti spolkových zemí Německa. Na hraničním přechodu v Schirndingu zahájili novou expozici ve zdejším hraničním muzeu "25 let od pádu železné opony 1989-2014".

Ministr kultury Daniel Herman si připomněl s bavorským ministerským předsedou Horstem Seehoferem 25 let od pádu železné opony

Poté se v Selbu společně zúčastnili slavnostního připomínkového ceremoniálu. V otevřené diskusi si představitelé obou států připomněli osobní zážitky z doby politického převratu před 25 lety. Ministr Herman zdůraznil další vývoj společné spolupráce obou zemí v jednotné Evropě.

Ministr kultury Daniel Herman si připomněl s bavorským ministerským předsedou Horstem Seehoferem 25 let od pádu železné opony

„Naše budoucnost je ve společném evropském domě, který musíme budovat společně. Jsou to naše společné evropské hodnoty, o které musíme pečovat a dále je rozvíjet,“ poznamenal ministr Herman.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout