Mgr. Ing. Petr Nedvědický

  • ANO 2011
  • Ústí nad Labem
  • primátor
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 0,53. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

8.6.2022 16:47:00

Technologie budoucnosti

Technologie budoucnosti

Představení vodíkového autobusu Hydrogen

Dopravní podnik města Ústí nad Labem představil veřejnosti v pondělí 6. června na Mírovém náměstí vodíkový autobus Solaris Urbino 12 Hydrogen.

Vodíkový autobus Solaris Urbino 12 Hydrogen by měl v budoucnu jezdit ulicemi našeho města v rámci strategického projektu Zavádění vodíkové mobility ve městě Ústí nad Labem.

„Vodík má v našem městě dlouholetou tradici, vyráběl se zde už na konci 19. století, podíl měl ale i na zisku Nobelovy ceny Viktorem Hessem. Nyní se vrací jako technologie budoucnosti, která dokáže pozvednout naši MHD na úplně jinou úroveň. Věřím, že se v Ústí bude vodíku dařit minimálně tak dobře, jak tomu bylo v minulosti,“  uvedl primátor města Petr Nedvědický.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama