Varovný systém se rozšíří a bude digitální
První etapa projektu varovného informačního systému je ukončena. Systém bude připraven pohotově informovat občany při krizových situacích.
První etapa projektu varovného informačního systému je ukončena. Systém bude připraven pohotově informovat občany při krizových situacích.
Vedení města bude i po skončení nouzového stavu pokračovat v opatřeních k omezení šíření nákazy, která jsou v jeho kompetenci.
Přístaviště osobních lodí v Ústí nad Labem – Vaňově čeká generační obnova. V neděli 23. srpna 2020 přistane u starého můstku poslední loď na své plavbě z Litoměřic.
Zastupitelstvo města schválilo nové vyhlášky o místním poplatku z pobytu a o místním poplatku za užívání veřejného prostranství. Reaguje tak na nepříznivé ekonomické dopady nouzového stavu.
Omezení nákladní dopravy v průmyslové zóně v Předlicích.
Roušky s nanofiltry obdrží ústecké domovy pro seniory. Potřebný materiál darovala magistrátu místní univerzita.
Ocenění strážníkům městské policie, kteří dosáhli mimořádných výsledků ve službě, předali ve středu primátor Petr Nedvědický a ředitel městské policie Pavel Bakule.
Nebezpečná chemikálie unikla z cisterny na překladišti.
Děti z Vladimíru navštívily Ústí nad Labem
S pracovníky úklidové čety společnosti AVE se ve čtvrtek ráno sešel primátor Petr Nedvědický a poděkoval jim za práci, kterou pro město dělají.
Poručík policie České republiky Petr Třebický převzal v pátek od primátora Petra Nedvědického ocenění za záchranu lidského života.
Město Ústí nad Labem poskytlo Pečovatelské službě Ústí nad Labem příspěvek 630 000 Kč na nákup 2 nových vozidel. Primátor Petr Nedvědický a náměstek Tomáš Vlach předali symbolicky klíč k oběma vozům.