Mgr. Ing. Petr Nedvědický

  • ANO 2011
  • Ústí nad Labem
  • primátor
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 0,91. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

07.12.2023 11:08:00

Ústí nad Labem podepsalo memorandum

Ústí nad Labem podepsalo memorandum

Cílem memoranda je spolupráce měst a obcí ORP, které jsou dotčeny vysokorychlostní tratí (VRT). Deklaruje koordinaci aktivit souvisejících s přípravou a realizací nového železničního spojení Praha – Drážďany.

 Zaměřuje se na hájení práva na příznivé životní prostředí obyvatel regionu, zasazování se o trvale udržitelný rozvoj zdejších obcí, ochraně zemědělského půdního fondu, přírody, zdraví a majetku místních občanů a komunit před negativními dopady realizace VRT a při prosazování jiných práv a oprávněných zájmů místních samospráv a obyvatel regionu. „Pro nás je zcela zásadní vyloučení nákladní dopravy z centra města,“ sdělil primátor Ústí nad Labem Petr Nedvědický.
Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama