Mgr. Ivana Cabrnochová

  • SZ
  • Praha 10
  • zastupitelka měst. části
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -2,56. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

11.04.2015 6:30:00

Černé skládky zezelenají - zelení pomůžou uklidit i posílit vztahy

Černé skládky zezelenají - zelení pomůžou uklidit i posílit vztahy

Zelení se na desítkách míst v Česku již po několikáté přidají k celostátnímu projektu Ukliďme Česko, který proběhe v sobotu 18. dubna.

 Zúčastní se řada z nich, například v Praze, Brně, Havířově, Krnově, Trutnově, Vsetíně i dalších městech. Cílem dobrovolníků bude i letos zvelebit veřejný prostor a uklidit černé skládky na více než sedmi stech místech po celé České republice.

„Je mi sympatické, že akce Ukliďme Česko v sobě spojuje smysluplnost i podporu sousedských vztahů, proto se i já osobně do akce zapojím,“ říká Ivana Cabrnochová, senátorka a místostarostka za Stranu zelených v Praze 10.

Akce v minulosti proběhla ve stovce zemí za účasti více než devíti milionů dobrovolníků. Letošní ročník nemá podle organizátorů pouze zapojit více dobrovolníků a uklidit ještě více míst, ale také rozšířit povědomí o akci mezi širokou veřejnost a vyvolat celospolečenskou diskusi k problematice černých skládek a nepořádku kolem nás.

Svou účastí můžete pomoct uklidit Česko i vy! Více informací najdete ZDE.


Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout