Mgr. Jan Jirků, MBA

  • KDU-ČSL
  • mimo zastupitelskou funkci
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -2,57. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

13.09.2013 9:10:00

MO KDU-ČSL v Jindřichově Hradci volila předsedu

MO KDU-ČSL v Jindřichově Hradci volila předsedu

V úterý 10. září na mimořádné schůzi místní organizace lidovecké strany v Jindřichově Hradci volila nového předsedu. Protože předseda reprezentuje organizaci, rozběhla se živá diskuse o tom, jak členové vidí budoucnost po sněmovních volbách.

Všichni věříme, že se KDU-ČSL vrátí do Poslanecké sněmovny. Ale co dál? Jaké jsou šance vstoupit do koalice a být ve vládě? Obecně jsme se shodli, že šance být ve vládě jsou malé. Ale připomeňme, že lidovci byli vidět i mimo Poslaneckou sněmovnu, jak dokázalo úspěšné angažování místopředsedy strany Jana Bartoška v rozbití Drábkova miliardového sKartunelu.

Na vlastní žádost rezignující předseda, ing. Soppe, mě navrhl a podpořil v kandidatuře na post předsedy MO v souvislosti s mojí kandidaturou ve volbách do Poslanecké sněmovny na kandidátce v Jižních Čechách a také s tím, že povedu hradecké lidovce do komunálních voleb v příštím roce.  

Je na místě vyzdvihnout práci bratra Soppeho, který provedl místní organizaci krizí po odchodu velké části členů. Nejenom, že udržel místní organizaci v chodu, ale spolu se sestrou Haškovou nás důstojně zastupovali v okresním výboru, resp. v Okresní revizní komisi. Je zejména jejich zásluhou, že místní organizace stále funguje. A za to jim patří náš dík a úcta.


Jan Jirků, předseda MO v Jindřichově Hradci

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama