Tenhle kluk nedopadne dobře, i když o tom možná ještě neví. Aktuálně má očividně dojem, že přišla jeho hvězdná hodina a že jí musí podojit v rámci svých nejlepších schopností broušených po léta bezčasi a všudypřítomné zbytečnosti v mauzoleu jménem IVK.
25.06.2026 8:18:00
Macinka? Tenhle kluk nedopadne dobře

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k předběžnému opatření Ústavního soudu.
Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje
0 příspěvků Vstoupit do diskuse
Komentovat článek
Tisknout



