Mgr. Jiří Kobza

  • SPD
  • Hlavní město Praha
  • poslanec
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 4,43. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

25.07.2016 20:55:33

Ať už to konečně zazní naplno a nahlas!

Ať už to konečně zazní naplno a nahlas!

Lidi, vzpamatujte se a přemýšlejte! Prosím, aby přemýšleli i ti (vítači), kteří to dosud neudělali!

 

Výzva všem občanům k procitnutí a k zamyšlení:


Spoluobčané, víme z veřejných médií, jak dopadly z hlediska vnitřní bezpečnosti otevřené, mulitikulturně tolerantní a politicky korektní země.


Jejich odměnou za to že (namátkou vybráno):

poskytly útočiště statisícům imigrantů z Afriky a Stř.východu

tolerovaly šátky ve školách

zakázaly vepřové ve školách

povolily stavbu a provoz muslimských vzdělávacích center

povolily stavbu a provoz mešit a madras

poskytly dlouhodobá víza radikálním muslimským kazatelům

tolerovaly vznik policie šaríja

tolerovaly vznik muslimských čtvrtí ve městech a no-go zon

neustále ustupovaly požadavkům muslimských sdružení, spolků atd.

omezovaly práva svých vlastních lidí

svázaly ruce policii aby nemohla účinně zasáhnout na ochranu svých občanů

zamlčovaly pravdivé informace o zločinech, páchaných imigranty

nechaly přivést své země až k výjimečnému stavu, špiclování vlastních lidí a výraznému omezení občanských svobod vlastních občanů


bylo:

rostoucí nenávist velkého počtu muslimských imigrantů vůči hostitelské zemi, systému i občanům a to i ze strany 2. a 3. generace imigrantů

teroristické útoky muslimů proti hostitelské zemi, jejím původním občanům a místním židům s mnoha obětmi na životech a zdraví

nárůst pouliční násilné kriminality

bezmocnost policie svázané politicky korektními nařízeními

nárůst proimigrační propagandy z masmédií, různých „neziskovek“ i ze strany mainstreamových politiků

nárůst výdajů na imigranty, jejich dávky, bydlení,zatížení státního rozpočtu

ztráta důvěry občanů ve vlastní vládu, stát i mocenské složky

(To jsou fakta, která si každý může najít ve veřejných zdrojích, navzdory tomu, jak intenzivně jsou „opomíjena“ ve veřejnoprávních médiích).


Zamysleme se tedy nad tím, jak asi vypadá bezpečnost obyvatel v zemích (ať už v Evropě nebo mimo), které nejsou otevřené pro každého, nejsou multikulturně tolerantní a nejsou ani politicky korektní, navíc NEJSOU ČLENY EU! Zato jsou vlastenecké, mají rozhodnou policii, která má autoritu a respekt u obyvatelstva a politický souhlas zasáhnout kde a jak je třeba, mají armádu odhodlanou ubránit svou zemi, mají zákony, které platí pro všechny obyvatele stejně. Nejdůležitější pro vnitřní bezpečnost obyvatel je ale skutečnost, že nic z toho, co povolily imigrantům vlády otevřených, korektních a tolerantních zemí, ty politicky nekorektní vlády ve své zemi absolutně netolerují! Takže přemýšlejme, jak to asi vypadá tam u nich?


Přemýšlejme také v této souvislosti, jaká budoucnost nás čeká. Je totiž ještě pro tuto chvíli v našich rukou! Nadcházející volby určí, co v České republice vlastně chceme. Budou referendem o souhlasu či nesouhlasu s činností vlády.

Ti, kteří zvolí koaliční nebo proimigrantské a prounijní opoziční strany, vlastně potvrzují souhlas s přijímáním imigrantů, potvrzují souhlas s tím, že chtějí obětovat své občanské svobody za podivné právo imigrantů na NAŠI zemi.

Ti, kteří nejdou volit, jako by také dali svůj hlas právě těmto stranám, protože čím nižší bude celková voličská účast, tím silnější z voleb proimigrační strany vyjdou.

Ti, kteří milují demokracii a chtějí zachovat Českou republiku takovou, jakou nám ji odkázali naši otcové, kteří jsou skutečnými vlastenci a hrdými Čechy, půjdou volit. Dají svůj hlas té vlastenecké straně, která prosazuje nulovou toleranci nelegální imigraci, prosazuje samostatnou demokratickou Českou republiku a odmítá nesmyslný multikulturní diktát EU.

Dají hlas SPD Tomia Okamury.


Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout