Mgr. Jiří Kobza

  • SPD
  • Hlavní město Praha
  • poslanec
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 4,42. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

15.07.2016 13:13:05

Krvavá lázeň v Nice: co můžeme dělat?

Krvavá lázeň v Nice: co můžeme dělat?

Ještě se můžeme účinně a efektivně bránit. Změňme definici islámu z náboženství na ideologii, neslučitelnou s demokratickými hodnotami. Potom, plně v souladu s našim právním řádem, můžeme postavit islám v ČR mimo zákon,

 se všemi jeho aspekty (šaríjou, hidžrou a džihádem) pod přísnými nepodmíněnými tresty. Těm muslimům, které my považujeme za „umírněné“ a které islamisté považují za „špatné“ muslimy, to celkem jistě vadit nebude. Spíše si oddechnou a budou se sami citit bezpečněji. Největší ukřivděný pokřik spustí zkorumpované „vítačské a lidskoprávní“ neziskovky, bruselské integrační agentury a samotní islamisté prostřednictvím nejrůznějších muslimských asociací a spolků. Nezapomínejme také na Stranu zelených. Inu, jde jim všem o snadné živobytí a to se jen tak nevyskytuje.

Hle, jak rychle lze oddělit zrno od plev a zjistit, kdo je kdo! Jak snadno je přinutíme se odkrýt! Potom, když už uvidíme, co jsou zač, můžou naše bezpečnostní orgány jednat. Například mohou nechat zavřít nejrůznější „kulturní islámská centra, modlitebny, mešity, knihovny, školky, atd, ať již se islamisté budou skrývat pod jakoukoliv institucí. Vypovědět kazatele, honit nelegální migranty po lesích a nemilosrdně je zavírat.

Souhrnem všech dosavadních útoků a rakcí našich i euro politiků na ně je ale jedna nepříjemná pravda. Bez šílené imigrační politiky EU by v Evropě bylo bezpečněji. Bez podivně financovaných neziskovek všeho druhu, které nám vnutil Brusel, bychom mohli snáze umožnit našim (jakkoliv chatrným) bezpečnostním složkám zasáhnout.

Zkrátka bez našeho vazalského členství v EU bychom na tom byli výrazně lépe. Potřebujeme zpět naši svobodu jednat. Potřebujeme akceschopnou vládu. Potřebujeme nový, vlastenecký parlament. Potřebujeme nové VOLBY a hlavně CZEXIT.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama