Mgr. Jiří Zimola

  • Z 2020
  • Nová Bystřice
  • místostarosta
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 1,33. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

21.10.2018 17:48:00

Sobotkovské “sjednocování” nadále pokračuje

Sobotkovské “sjednocování” nadále pokračuje

Komentář na facebookovém profilu k průběhu a výsledkům jednání širšího vedení ČSSD

 Dnes je to na rok přesně od drtivé porážky ČSSD ve volbách do PSP. Reflexe? Smutné výročí namísto otevřené debaty o příčinách a o budoucnosti přineslo včera na jednání ÚVV dehonestaci a hon na ty, kteří se pokouší pojmenovávat věci pravými jmény, přicházejí s programovými náměty a návrhy na celostátní i komunální úrovni, s podněty na významné změny ve vnitřním chodu ČSSD - přeregistrace, nové stanovy, větší zapojení celé členské základny do významných personálních a politických rozhodnutí, posílení činnosti odborných komisí atd.

Včera dosavadní širší vedení ČSSD propáslo další šanci ukázat jinou, novou a pozitivní tvář směrem k voličům i celé členské základně. Jsem smutný z toho, že nadále pokračuje sobotkovské “sjednocování” a štvanice na lidi s vlastním názorem, a to za vydatné pomoci vybraných médií a aktivní spoluúčasti těch bývalých či současných představitelů, kteří spoludirigovali sešup ČSSD v posledních 4 letech až k samotné hranici volitelnosti. To si sociální demokracie ani tisíce řadových sociálních demokratů opravdu nezaslouží...

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama