Mgr. Juraj Thoma

  • BPP
  • České Budějovice
  • územní plánování
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -1,35. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

03.06.2020 22:41:00

Projednání návrhu zadání územního plánu možná zbrzdí covid

Projednání návrhu zadání územního plánu možná zbrzdí covid

Veřejnost podávala připomínky k návrhu zadání nového územního plánu Českých Budějovic do středy 27. května 2020.

Návrh byl na úřední desce zveřejněn poprvé 2. března, ale po vyhlášení nouzového stavu a opatřením magistrátu došlo k omezení přístupnosti úřední desky, proto se vedení města rozhodlo proces opakovat a návrh zadání nového územního plánu zveřejnit znovu, a to od 27. dubna.

„Zastupitelstvo by o tomto návrhu mělo podle původního harmonogramu jednat v září, ale to jsme nepočítali s pandemií coronaviru a opakovaným zveřejněným, takže je možné, že se tento termín bude muset posunout. Zatím s ním ale stále pracujeme“ říká náměstek primátora Juraj Thoma s tím, že přišlo kolem 260 podání.

„Jsou to požadavky dotčených orgánů, podněty či připomínky od občanů a město, coby zadavatel, se s nimi musí nyní vypořádat. Jak dlouho to potrvá napoví až vlastní zpracování došlých podnětů,“ dodává náměstek.

Pro porovnání, v roce 1997 při zpracování návrhu zadání současného územního plánu, město obdrželo 252 podání.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama