Mgr. Karel Krejza

  • ODS
  • Ústecký kraj
  • poslanec
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 4,48. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

Dotaz

15.04.2024 13:19:47 - JamesBond

Naše obrana

Jak bude ČR dál podporovat Ukrajinu, když jsou naše zásoby vyčerpány (tvrdí to Černochová)? A kde se najednou vzaly finance na nákup další munice? Zajímalo by mě taky, nakolik jsme zásobeni sami pro sebe a jestli máme vůbec dost velkou armádu (asi ne, když se uvažuje o obnovení povinné vojny)? Protože i když jsme členy NATO, myslíte, že se v případě nouze můžeme na NATO spolehnout, obzvlášť když vidíte, co se v USA děje, že už vlastně ani nechtějí moc podporovat Ukrajinu?

Zajímá Vás také odpověď na tento dotaz? Podpořte dotaz tlačítkem níže a my Vám odpověď zašleme na e-mail. Nicky uživatelů, které zajímá odpověď budou zobrazeny níže.

Pavelyar, takyskorodoktor, tomsik1, lachout, pavelpbe, mamasa, Regio1, Brabecová, velinak, Julie., Dahlie, Vida, 136N, martinstanislav, hlja

Odpověď

08.05.2024 9:06:34 - Mgr. Karel Krejza
 Dobrý den, Trochu mě v únoru vylekal Trump, když řekl, že by Ukrajině nepomohl, ale jak jistě víte, otočil a závazky by splnil.  NATO věřím, stejně jako oni věří nám. Taktikou velkých, kteří stojí proti malým semknutých ve společenství, je snažit se je rozdělit a vydírat. To přesně Rusové dělají. Finance na nákup munice? Jestli myslíte iniciativu Petra Fialy, tak zafungovala a jednotlivé státy se na munici složily a Ukrajinci díky ní přežijí. Naše armáda nikdy nebude obří, když nejsme obří národ. My musíme být ale technicky dobře vyzbrojeni a být členy NATO, to je záruka, ž si na nás netroufnou.